ESOK - Elektroniczny System Organizacji Konferencji

dopasowane narzędzie do kompleksowego zarządzania kongresami i konferencjami

ESOK - CZYM JEST?

ESOK to inaczej Elektroniczny System Organizacji Konferencji, który pozwala na szczegółowe zarządzanie Twoim wydarzeniem – od budowy strony internetowej, przez rejestrację uczestników połączoną z systemem płatności online, wysyłanie i recenzowanie abstraktów i prac aż po wysyłkę mailingową czy generowanie spersonalizowanych identyfikatorów. Na potrzeby licznych konferencji i kongresów od 2021 doskonalimy to narzędzie, by jak najlepiej dostosować je do potrzeb i oczekiwań organizatorów. 

strona internetowa wydarzenia

rejestracja uczestników

płatności online

szerokie możliwości administracyjne

GŁÓWNE FUNKCJE

Gotowy szablon, który pozwala na stworzenie dedykowanej do wydarzenia strony internetowej zgodnie z oczekiwaniami i szczegółowymi wytycznymi organizatora 

Złożony system do prowadzenia rejestracji uczestników konferencji pozwalający na kompleksowe zarządzanie zgłoszeniami

zintegrowany system do przyjmowania płatności z udział w konferencji oraz inne usługi wraz z mechanizmem fakturowania

ESOK pozwala na przesyłanie i recenzowanie abstraktów oraz prac 

Ponadto system posiada wiele innych dodatkowych funkcji, jak generowanie automatycznej wysyłki mailowej, seryjne generowanie identyfikatorów na wydarzenie, czy publikowania certyfikatów dla uczestników. 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

GŁÓWNY REALIZATOR

Biuro Kongresów Jordan Group od lat z sukcesem realizuje największe konferencje i kongresy naukowe o charakterze lokalnym, ogólnokrajowym i międzynarodowym wykorzystując w swojej pracy wszystkie funkcjonalności, jakie oferuje ESOK. Organizatorzy tych wydarzeń doceniają proponowane rozwiązania oraz metodykę działania opartą o lata doświadczeń. Na stronie Biura Kongresów można sprawdzić bieżące realizacje oraz przeczytać rekomendacje organizatorów. 

KONTAKT